2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25
Twoje Centrum Oszczędności

Ile kosztuje nowy samochód?

Tyle ile na niego wydasz podczas całego okresu użytkowania. Wybierz Volkswagena
i zacznij oszczędzać. Przekonasz się, że z czasem zyskasz jeszcze wiecej.

Volkswagen Passat

Z czasem zyskasz jeszcze więcej.

Utrada wartości

4 lata przeglądów
już od 99zł

z Volkswagenem oszczędzisz sobie wydatków, a przeglądy serwisowe będziesz robić co 30 000 km. Szczegóły możesz sprawdzić tutaj.

Zużycie paliwa

Wysoka wartość
odsprzedaży

to sposób, by nie stracić na sprzedaży auta. Volkswagen trzyma wartość i łatwo go sprzedać. To marka nr 1 wśród wyszukiwanych aut na OTOMOTO.

Przeglądy okresowe

Niska
rata

co miesiąc to sposób, by cieszyć się nowym Volkswagenem! Dzięki prostym i korzystnym programom finansowania każdy model Volkswagena jest w zasięgu Twoich możliwości. Sprawdź.

Opieka pogwarancyjna

Oszczędne
silniki

to mniejsze wydatki na paliwo. Passatem z oszczędnym silnikiem TDI przejedziesz bez tankowania nawet 1500 km!

Poprosiliśmy ekspertów z firmy Eurotax, zajmującej się kalkulowaniem całkowitych kosztów użytkowania samochodów o porównanie Volkswagena Passata z rynkowymi konkurentami. Poniższy wykres przedstawia całkowite koszty użytkowania przy założeniu eksploatacji samochodu przez okres 4 lat i przebiegu 15 tys. km rocznie. Szczegółowa kalkulacja dostępna jest w tabeli.

Pobierz porównanie

Volkswagen
Passat

Trendline 2.0 TDI 150 KM

74 645,80 zł

83 225,44 zł

Ford Mondeo

Trend 2.0 TDCi 150 KM

Całkowity koszt użytkowania jest wyższy o
8 579,64 zł
w porównaniu do Volkswagena Passata

84 601,51 zł

Opel Insignia

Innovation S&S 1.6 CDTI Eco 136 KM

Całkowity koszt użytkowania jest wyższy o
9 955,71 zł
w porównaniu do Volkswagena Passata

86 151,80 zł

Peugeot 508

Active S&S 2.0 BlueHDi 150 KM

Całkowity koszt użytkowania jest wyższy o
11 506 zł
w porównaniu do Volkswagena Passata

90 906,42 zł

Toyota Avensis

Premium 2.0 D-4D 143 KM

Całkowity koszt użytkowania jest wyższy o
16 260,62 zł
w porównaniu do Volkswagena Passata

Zestawienie zostało opracowane w dniu 21 września 2017, w oparciu o dane z aplikacji Car Cost Expert i innych narzędzi dostarczonych przez Autovista Group. Dane zostały zweryfikowane pod kątem doboru modeli i poprawności zastosowanych metod porównawczych przez Eurotax w Polsce. Eurotax jest marką handlową Autovista Polska z siedzibą w Warszawie przy ul. Janczarów 4. Do wyliczenia przyjęto całkowity koszt utrzymania samochodu w ciągu 4 lat przy przebiegu 15 tys. km rocznie. W porównaniu uwzględniono samochody z silnikiem wysokoprężnym o mocy ok. 150 KM. Zdecydowana większość klientów w Polsce doposaża samochody, dlatego w zestawieniu uwzględniono minimalne wyposażenie, na które składa się klimatyzacja, czujniki parkowania, nawigacja satelitarna, reflektory LED lub ksenonowe, autoalarm i lakier metalizowany. Jeżeli elementy wyposażenia występowały w pakietach, uwzględniono tańsze rozwiązanie. Wyliczenie nie uwzględnia promocji i rabatów, opiera się na danych dostarczonych przez Eurotax oraz na cennikach dostępnych w dniu wyliczenia na stronach internetowych danych producentów. W porównaniu nie uwzględniono kosztów wymiany opon oraz ubezpieczenia. Wybierając bogatsze lub skromniejsze wyposażenie, wyliczenie może się różnić od zaprezentowanego.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zostaw numer telefonu – oddzwonimy.

Dziękujemy za zgłoszenie, oddzwonimy do Państwa w celu omówienia szczegółów.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Volkswagen Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krańcowej 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty, a w przypadku wyrażenia zgody również w celu przeprowadzenia badania satysfakcji klienta. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe zostaną udostępnione właściwemu autoryzowanemu dealerowi marki Volkswagen wyłącznie w celu przygotowania oferty.

Dziękujemy za zgłoszenie,
oddzwonimy do Państwa w celu omówienia szczegółów