2.2.0.4_0, 2017-05-15 14:52:25

Nowy Tiguan.
Doskonałość to dopiero początek.

Zyskaj 8 000 zł
dowiedz się wiecej

Chcesz poznać szczegóły oferty? Wyślij formularz - oddzwonimy do Ciebie.

np. 501 234 567

Administratorem Państwa danych osobowych jest Volkswagen Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krańcowej 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty, a w przypadku wyrażenia zgody również w celu przeprowadzenia badania satysfakcji klienta. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe zostaną udostępnione właściwemu autoryzowanemu dealerowi marki Volkswagem wyłącznie w celu przygotowania oferty.

Dziękujemy za zgłoszenie,
oddzwonimy do Państwa w celu omówienia szczegółów.

Prezentowane raty uwzględniają wkład własny 30% wartości samochodu, okres leasingu 4 lata, limit kilometrów 30 000 km / rocznie. W ratę wliczone jest również ubezpieczenie komunikacyjne 3,2%, pakiet przeglądów na 4 lata z limitem 120 000 km oraz ochrona pogwarancyjna Volkswagen Safe+ w wariancie dodatkowe 2 lata z limitem 80 000km. Raty na wybrane modele uwzględniają również specjalny rabat dla biznesu. Szczegóły w salonach Volkswagena.

Nowy Tiguan w programie Volkswagen Business Care

4-letni pakiet przeglądów
nawet 5-letnia ochrona pogwarancyjna
promocyjne finansowanie
ubezpieczenie tylko 3,2%
rabat dla biznesu

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

np. 501 234 567

Dziękujemy za zgłoszenie,
oddzwonimy do Państwa w celu omówienia szczegółów.

Prezentowane raty uwzględniają wkład własny 30% wartości samochodu, okres leasingu 4 lata, limit kilometrów 30 000 km / rocznie. W ratę wliczone jest również ubezpieczenie komunikacyjne 3,2%, pakiet przeglądógit stw na 4 lata z limitem 120 000 km oraz ochrona pogwarancyjna Volkswagen Safe+ w wariancie dodatkowe 2 lata z limitem 80 000km. Raty na wybrane modele uwzględniają również specjalny rabat dla biznesu. Szczegóły w salonach Volkswagena.

Sylwetka

To więcej niż idealne proporcje.
To satysfakcja, którą czujesz, gdy przyciągasz wszystkie spojrzenia.

Atletyczny i dynamiczny. To pierwsze, co przychodzi na myśl, kiedy patrzysz na sylwetkę nowego Tiguana. Każdy jego element podkreśla sportowy, niemalże wyczynowy charakter auta. A przy tym emanuje wyraźnie wyczuwalnym prestiżem. To absolutnie przemyślane, świeże i nowatorskie spojrzenie na samochód klasy SUV. Trzy wersje wyposażenia auta (Trendline, Comfortline i Highline) to doskonałość ujęta w inną formę. Sam wybierz, czym Twój Tiguan będzie wyróżniał się na tle innych samochodów. Chromowanymi listwami, relingami dachowymi, designerską osłoną chłodnicy, czy może niezwykłym kolorem lakieru?

Reflektory
i światła tylne LED

To więcej niż innowacyjnie zaprojektowane światła.
To poczucie satysfakcji, gdy inni zwracają na nie uwagę.

Zdecydowanie rzucające się w oczy, ale nie oślepiające innych. Takie są reflektory przednie i światła tylne nowego Tiguana. Dynamiczna stylistyka jest zasługą rewelacyjnego designu, a wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu – owocem ultranowoczesnej technologii. Widok lamp tylnych LED o zmiennej grafice oraz reflektorów płynnie dostosowujących moc do potrzeb to jasny sygnał, że drogę przemierza Tiguan w wersji Highline*.

*) Reflektory główne LED Basic z dynamiczną regulacją zasięgu oświetlania, tylne światła w technologii LED, przyciemniane ze zmienną grafiką, a także reflektory przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów dostępne są w standardzie w wersji Highline. Tylne światła w technologii LED to standard w wersjach Trendline i Comfortline.

Obręcze kół

To więcej niż idealne dopełnienie.
To perfekcja, którą odczujesz w kazdym detalu.

Lekkie, designerskie i gotowe na wszystko. Takie są obręcze kół nowego Tiguana. Lekkie nie tylko wizualnie, lecz także realnie, dzięki czemu Tiguan może być szybszy i bardziej oszczędny*. Designerskie, bo przyciągają wzrok niezależnie od tego, czy jedziesz autostradą, czy przemierzasz powoli miasto, siedząc dumnie w swoim Tiguanie. I wreszcie gotowe na wyzwania, bo cały samochód zaprojektowany został z myślą o tych, którzy chcą czuć radość z jazdy w absolutnie każdych warunkach.

*) Obręcze ze stopów metali lekkich są standardem w wersjach Comfortline i Highline.

Wnętrze

To więcej niż perfekcyjnie wykończone wnętrze.
To zachwyt, który daje obcowanie z najwyższą klasą.

Perfekcyjnie wykonane, niezwykle ergonomiczne i wyjątkowo przestronne. Takie właśnie jest wnętrze nowego Tiguana. Przestronne jak nigdy, bo dzięki zwiększeniu rozstawu osi pasażerowie siedzący na tylnej, przesuwanej kanapie zyskali jeszcze więcej miejsca na nogi. Ergonomiczne, bo każdy, najmniejszy nawet detal został zaprojektowany z myślą o dostarczaniu kierowcy i pasażerom maksimum komfortu. Tutaj każdy szczegół zachwyca maestrią formy i finezją w doborze materiałów . Na przykład intuicyjnie obsługiwana konsola środkowa z jej elementami multimedialnymi dostępnymi na wyciągnięcie ręki. Albo lekko resorowane fotele drugiej generacji, które jeszcze bardziej zwiększają wygodę podróżowania, niezależnie od rodzaju drogi. To wreszcie nieskazitelna perfekcja wykonania. Od elektroniki pokładowej, po luksusową tapicerkę wykonaną z tkanin i mikrowłóknin najwyższej jakości.

Tapicerka skórzana Vienna dostępna jest opcjonalnie w wersji Highline.

Panoramiczny dach

To więcej niż kolejne okno na świat. To chwile z bliskimi pod rozgwieżdżonym niebem.

Panoramiczny i klimatyczny. Taki jest dach nowego Tiguana. Panoramiczny, bo sprawia, że do zmysłów pasażerów może docierać całe spektrum doznań. Więcej światła, więcej świeżego powietrza – od teraz to wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Co więcej, sam możesz zdecydować, czy unieść tylko przednią część dachu, czy rozsunąć go tylko częściowo, czy też całkowicie. A po zmroku dach staje się elementem budującym niezwykły klimat wnętrza. Dzięki dyskretnemu, aksamitnemu oświetleniu Ambiente, przebywanie w samochodzie zmienia się w wizualną ucztę.

Dach szklany panoramiczny wraz z roletą, elektrycznie otwierany i zamykany, z podświetleniem LED dostępny jest opcjonalnie w wersji Highline.

Car-Net

To więcej niż innowacyjna łączność online w samochodzie.
To cenne chwile dla najbliższych.

Radośnie i emocjonująco, ale bez stresujących niespodzianek. Właśnie tak wygląda podróżowanie nowym Tiguanem. Poruszanie się nim to połączenie radości z jazdy, emocji jakie daje swoboda przemierzania każdego rodzaju drogi i pełnej kontroli nad niemal każdym parametrem. Opcjonalny pakiet usług Car-Net Guide & Inform sprawia, że Twój Tiguan jest na stałe połączony z Internetem. Dzięki temu możesz w najdrobniejszych szczegółach zaplanować trasę niezapomnianej podróży: muzea, które warto zobaczyć, restauracje, które trzeba odwiedzić i wiele innych. A podczas jazdy możesz na bieżąco śledzić informacje na temat wolnych miejsc parkingowych, stacji benzynowych, korkach na drodze czy pogody w danym regionie.

Dowiedz się więcej o Car-Net

App-Connect

To więcej niż innowacyjne połączenie telefonu z samochodem. To możliwość bycia z bliskimi wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię droga.

Komfortowy do granic możliwości i dbający o najdrobniejsze potrzeby. Taki właśnie jest nowy Tiguan wyposażony w opcjonalny system App-Connect, dzięki któremu nie musisz rezygnować z używania smartfona nawet podczas jazdy samochodem.

Funkcja ta pozwala podłączyć smartfony z systemem iOS oraz Android do samochodowych multimediów. Możesz naprawdę komfortowo i intuicyjnie korzystać z aplikacji Twojego smartfona oraz z treści, które urządzenie to wyświetla. Celowi temu służą trzy innowacyjne interfejsy (MirrorLink™, Apple CarPlay™ oraz Google Android Auto™). Obsługa aplikacji odbywa się za pomocą dotykowego ekranu systemu Infotainment. Aby nie odwracać uwagi od sytuacji na drodze, system ograniczy Ci dostęp jedynie do wybranych aplikacji. Masz także możliwość wydawania komend głosowych, by jeszcze swobodniej korzystać z App-Connect*.

*) dotyczy wybranych aplikacji dla iPhone.

Cam-Connect

To więcej niż podgląd na tylne siedzenie.
To poczucie kontroli nad całym otoczeniem.

Pełny obraz sytuacji. Bez odrywania wzroku. Taki komfort ma na co dzień kierowca nowego Tiguana, którego samochód wyposażony jest w opcjonalną funkcję Cam-Connect. Dzięki kamerze GoPro®***, z której informacje przekazywane są bezpośrednio na ekran systemu radiowego lub nawigacyjnego, masz możliwość monitorowania sytuacji panującej w tylnej części pojazdu. Wystarczy rzut oka na ekran, by sprawdzić, co dzieje się na tylnych fotelach. Obraz wyświetlany jest w formie ruchomej podczas postoju i poruszania się z niewielką prędkością, natomiast podczas szybszej jazdy, ze względów bezpieczeństwa, przybiera on formę zdjęć odświeżanych co 5 sekund.

Active Info Display

To więcej niż innowacyjne zegary.
To wyświetlacz tworzony przez Ciebie.

Konkretnie, zrozumiale i na czas. Tak właśnie prezentowane są informacje na niezwykłym kokpicie, którego sercem jest ogromny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej przekraczającej 30 centymetrów. Poza danymi dotyczącymi prędkości czy obrotów silnika, pięć różnych ustawień ekranu przełączanych za pomocą wielofunkcyjnej kierownicy pozwala m.in. śledzić dane z systemu nawigacji oraz wyświetlać zawartość multimediów. Warto wspomnieć o cyfrowym kompasie i informacjach dotyczących kąta skrętu kół, które dostępne są dla kierowców przemieszczających się Tiguanem z napędem 4MOTION i systemem nawigacji Volkswagena.*

*) Active Info Display - komputer pokładowy z personalizowanym wyświetlaczem dostępny jest opcjonalnie w wersji Comfortline oraz jako standard w wersji Highline.

Wyświetlacz Head-up

To więcej niż innowacyjny wyświetlacz.
To komfort jaki zapewnia posiadanie informacji zawsze w zasięgu wzroku.

Jasno i precyzyjnie. W taki sposób przekazywane są kierowcy nowego Tiguana wszystkie niezbędne mu informacje. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przezroczystego ekranu wyświetlacza Head-up. Niezależnie od tego, czy oświetlał Cię będzie samochód jadący z naprzeciwka, czy intensywnie operujące promienie słoneczne - wszystkie informacje (prędkość, szczegóły nawigacji, znaki drogowe, sygnały płynące z systemów wspomagających) będziesz miał w bezpośrednim zasięgu wzroku. Wyświetlacz Head-up w każdej chwili można wsunąć do tablicy rozdzielczej.*

*) wyświetlacz "Head-up Display" dostępny jest opcjonalnie w wersji Highline.

Front assist

To więcej niż zachowany bezpieczny dystans.
To wsparcie, które odczujesz w każdej sytuacji na drodze.

Wszystko pod nieustanną kontrolą. Dzięki systemowi Front Assist, który monitoruje otoczenie nowego Tiguana, zdarzające się każdemu chwile dekoncentracji podczas jazdy, nie skończą się niczym poważnym. Nad bezpieczeństwem podróży czuwać będzie funkcja City systemu Front Assist, dzięki której Twój samochód zdąży wyhamować awaryjnie przed przeszkodą. Taka pomoc przyda Ci się szczególnie podczas poruszania się w zatłoczonym mieście, w którym bardzo łatwo o stłuczkę.*

*) System "Front Assist" z funkcją awaryjnego hamowania "City" jest wyposażaniem standardowym we wszystkich wersjach Tiguana. Natomiast aktywny tempomat ACC z automatyczną regulacją odległości Front Assist do prędkości 160 km/h oraz sygnalizacją zmęczenia kierowcy montowany jest standardowo w wersji Highline.

Lane assist

To więcej niż asystent utrzymania pasa ruchu.
To odpoczynek, nawet podczas długiej podróży.

Bezpiecznie i prosto do celu. Nawet jeśli na moment stracisz koncentrację. Właśnie tak podróżuje się nowym Tiguanem wyposażonym w system utrzymywania pasa ruchu Lane Assist, który zapobiega nieświadomemu przekroczeniu pasa ruchu. System aktywuje się przy prędkości 65 km/h i wyższej. Jeśli podczas skrętu wykonywanego poza terenem zabudowanym nie włączysz kierunkowskazu, Lane Assist odkręci kierownicę z powrotem we właściwym kierunku. Unikniesz dzięki temu ryzyka zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka. A jeśli zasłabniesz lub zaśniesz za kierownicą, system Emergency Assist przejmie prowadzenie samochodu, wyhamuje pojazd i włączy światła awaryjne.*

*) System "Lane Assist" - asystent utrzymywania pasa ruchu dostępny jest w standardzie we wszystkich wersjach (Trendline, Comfortline oraz Highline). System Emergency Assist - asystent hamowania np. w przypadku zasłabnięcia kierowcy - dostępny jest opcjonalnie w wersji Comfortline i Highline.

Area View

To więcej niż widok otoczenia z lotu ptaka.
To absolutna kontrola przy wszystkich manewrach.

Bajecznie prosto i bezstresowo. Właśnie tak wygląda parkowanie nowym Tiguanem w nawet najbardziej zatłoczonym mieście. Dzięki Area View i systemowi kamer, możesz spojrzeć z góry na całą sytuację i podjąć właściwą decyzję.

Na ekranie wyświetlacza zobaczysz z lotu ptaka całe otoczenie Twojego samochodu. Taki obraz pomoże Ci nie tylko podczas stresujących manewrów w ruchu miejskim, lecz także wtedy, gdy zapragniesz przemierzać zdecydowanie trudniejszy teren. Niezależnie od okoliczności, poruszanie się Tiguanem będzie wyjątkowo płynne i nad wyraz bezpieczne.*

*) Pakiety Park Komfort (Area View i Park Assist) oraz Park Komfort (Area View i Park Assist) z Trailer Assist dostępne są opcjonalnie w wersji Highline.

Bagażnik z funkcją
Easy Open

To więcej niż przestronny bagażnik.
To radość z dużych możliwości kreowania przestrzeni.

Bajeczna przestrzeń i dziecięca prostota. Tak oto można podsumować bagażnik z funkcją Easy Open. Dzięki zwiększonemu rozstawu osi, nowy Tiguan ma teraz do zaoferowania jeszcze więcej przestrzeni. Nie tylko dla pasażerów, lecz także dla bagażu. Aż 615 litrów pojemności bagażnika to rezultat prawdziwie imponujący. A po złożeniu tylnych foteli wynik szybuje jeszcze wyżej: 1655 litrów. Tym samym Tiguan zmienia się w wyjątkowo luksusowo wyposażony pojazd dostawczy. Ale sama wielkość bagażnika to nie wszystko. Równie ważna jest dziecięca wręcz prostota jego załadunku. Wystarczy delikatny ruch nogą, by dzięki funkcji Easy Open bagażnik Tiguana stanął przed Tobą otworem. Nawet jeśli masz zajęte obie ręce. A kiedy uznasz, że pakowanie dobiegło końca system Easy Close zamknie klapę bagażnika po Twoim odejściu od samochodu.*

*) System Easy Open/ Close dostępny jest opcjonalnie w wersjach Comfortline i Highline.

Pure Air
Climatronic

To więcej niż trzystrefowa klimatyzacja.
To komfort oddychania najczystszym powietrzem.

Wszechogarniająca czystość i perfekcyjnie ustawiona temperatura wnętrza. Te dwie rzeczy zauważa każdy, kto choć raz miał niewątpliwą przyjemność podróżować nowym Tiguanem. Volkswagen wie, jak sprawić, by pasażerowie tego samochodu poczuli się naprawdę komfortowo. Dlatego kierowca, pasażer siedzący obok i pasażerowie z tyłu mogą precyzyjnie zaprogramować warunki, w których chcą spędzić podróż. Również alergicy będą niezmiernie usatysfakcjonowani: filtr pyłków skutecznie wyłapie najdrobniejsze nawet alergeny unoszące się w powietrzu.*

*) Trzystrefowa klimatyzacja automatyczna "Pure Air Climatronic" z filtrem antyalergicznym oraz panelem do sterowania temperaturą z tyłu dostępna jest w standardzie w wersjach Comfortline i Highline.

4MOTION Active Control

To więcej niż innowacyjny napęd na 4 koła.
To wolność realizowania pasji w każdych warunkach.

Nieskrępowana wolność i autentyczna radość. Tak można podsumować emocje kierowców nowego Tiguana, którzy dzięki systemowi 4MOTION oraz możliwości precyzyjnego dostrojenia zawieszenia do warunków jazdy, mogą pozwolić sobie niemalże na wszystko. Standardowo, podczas jazdy w normalnych warunkach Tiguan napędzany jest na przednią oś. Wystarczy jednak minimalny uślizg przednich kół, by system 4MOTION w ułamku sekundy włączył napęd kół tylnych. Wybór trybu jazdy odbywa się za pomocą umieszczonego na konsoli środkowej pokrętła 4MOTION Control. *

*) Tryby jazdy Onroad (COMFORT, SPORT, ECO i INDIVIDUAL) oraz Offroad (SNOW, NORMAL, OFFROAD i OFFROAD INDIVIDUAL) dostępne są w wersjach Comfortline i Highline (dotyczy wyłącznie samochodów wyposażonych w silniki 4MOTION).

Cennik Nowego Tiguana zostanie pobrany w tle. W razie wystąpienia problemów kliknij tutaj, żeby wyświetlić cennik.

Doskonale wyposażony w Pakiety Premium!

Nowy Tiguan z bogatym wyposażeniem i pakietem „Premium” w cenie.
Już od 97 980 zł. Sprawdź ofertę.

Oferta premierowa!
Korzyść 9 150 zł

Trendline

 • rata już od 980 zł
 • Reflektory LED Basic
 • System radiowy "Composition Media"
 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu Keyless Access
 • Skórzana, 3-ramienna, multifunkcyjna kierownica z tempomatem
Pobierz cennik
Korzyść 6 460 zł

Comfortline

 • rata już od 1 117 zł
 • Reflektory LED Basic
 • System radiowy "Composition Media"
 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu Keyless Access
Pobierz cennik
Korzyść 7 640 zł

Highline

 • rata już od 1 351 zł
 • Reflektory LED Top
 • System radiowy "Composition Media"
 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu Keyless Access
Pobierz cennik

Chcesz poznać szczegóły oferty? Wyślij formularz - oddzwonimy do Ciebie.

np. 501 234 567

Administratorem Państwa danych osobowych jest Volkswagen Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krańcowej 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty, a w przypadku wyrażenia zgody również w celu przeprowadzenia badania satysfakcji klienta. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe zostaną udostępnione właściwemu autoryzowanemu dealerowi marki Volkswagem wyłącznie w celu przygotowania oferty.

Dziękujemy za zgłoszenie,
oddzwonimy do Państwa w celu omówienia szczegółów.
Zapytaj o ofertę
Skonfiguruj